Produkcja


 produkcja-baner-1

 

Spółdzielnia Inwalidów POMORZANKA jest dużą szwalnią o ponad 50-letniej tradycji szycia. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z wysokiej jakości parkiem maszynowym pozwala nam realizować zamówienia o dużym stopniu trudności. Naszym kontrahentom oferujemy wysoki poziom procesów produkcyjnych oraz rzetelne, terminowe wykonywanie usług zgodnie z dokumentacją własną lub dostarczoną przez klientów. Specjalizujemy się w krótkich i trudnych seriach oraz pilnych zleceniach. Z powodzeniem wykonujemy również długie, kilkuletnie kontrakty.

 

Produkujemy wyroby tekstylne dla znanych kontrahentów do Niemiec i Skandynawii:

  • pokrowce na fotele samolotowe,
  • kołdry, wsypy i tekstylia domowe,
  • odzież roboczą i służbową,
  • osłony osobiste i maskujące,
  • pokrycia foteli i kanap,
  • kurtki sportowe z uszczelnionymi szwami.

 

 

Od ponad dwudziestu lat pracujemy dla firm Europy Zachodniej dlatego, że zapewniamy wysokie standardy jakościowe w konkurencyjnych cenach.

 

Szyjemy tkaniny delikatne oraz grube aż do obiciowych ale również skórę naturalną i syntetyczną, flanele i dzianiny, tkaniny techniczne jak i powlekane.

Oczekiwania klientów Spółdzielnia Inwalidów POMORZANKA spełnia poprzez dostarczania wyrobów i usług najwyższej jakości. Jakość ta jest osiągana poprzez unowocześnienie parku maszynowego, technologii i procesów oraz zastosowanie specjalistycznych, nowoczesnych maszyn szwalniczych szyjących, m.in.: JUKI, PFAFF, ADLER. Dysponujemy pięcioma zespołami o łącznej liczbie ponad 100 osób szyjących.  Posiadamy także dużą krojownię tkanin i skór ze stołami i urządzeniami do rozkrawania i lagowania rozkładek do 12 metrów długości i różnej szerokości tkanin. Na końcu, każdy wyrób jest poddawany szczegółowej kontroli jakości.